عنوان(سمینار ارشد با موضوع امنیت سابری و امنیت در فناوری اطلاعات)

سمینار ارشد با موضوع امنیت سابری و امنیت در فناوری اطلاعات|50682789|flh1447260|
هم اکنون فایل با مشخصه ی سمینار ارشد با موضوع امنیت سابری و امنیت در فناوری اطلاعات وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 5.6 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 93
سمینار کارشناسی ارشد

عنوان :


ارائه دهنده :
پیمان مرادی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

مقطع کارشناسی ارشد (گرایش نرم افزار)
هدف .شناسایی خطرات در فضای سایبری
.بررسی اخبار و آمارهای جرائم امنیتی در فضای سایبری
.بررسی راهکارهای ارتقاء امنیت وضعیت فضای سایبری در دنیای امروز تغییرات در استفاده از Device ها به صورت گسترده تر (Client, Router و ...)
زندگی افراد و کلاینت ها در دنیای مجازی (Social Network)
استفاده از Smart Phone ها به صورت گسترده
استفاده از تکنولوژی های Wireless (GSM, Wi-Fi, Wi-MAX, GPRS و ...)
پیچیده شدن تکنولوژی ها و خطاهای بسیار زیاد انسانی
مبادلات و معاملات مالی به صورت الکترونیکی
آمارهای امنیتی در میان خبرها یک هکر هزینۀ تلفنی برابر با 12 هزار دلار را روی دست آژانس فدرال مدیریت اورژانس امریکا (FEMA) گذاشت.

این هکر موفق شد تا به سیستم پست صوتی این آژانس در دفتر آن واقع در مریلند دست یابد.
بنا بر گزارشات منتشر شده، وی سپس توانست 400 تماس راه دور را با استفاده از اين خط برقرار سازد. گروهی از هکرها اکانت پست الکترونیکی معاون نامزد جمهوری خواهان و فرماندار ایالت آلاسکا یعنی خانم Sarah Palin را هک نمودند.
جبهه انتخاباتی McCain در بیانیه‌ای که به همین مناسبت منتشر نمود آورده است: «پیگیری این موضوع بر عهده مقامات مسئول گذاشته شده و امیدوار هستیم فرد یا افرادی که این ایمیل‌ها در اختیارشان می‌باشد آنها را نابود سازند.»
در میان خبرها حساب بانكي ساركوزي هك شد

دولت فرانسه، پس از هك شدن حساب بانكي شخصي نيكولا ساركوزي، رييس جمهور اين كشور تصديق كرد كه هيچكس از كلاهبرداري‌هاي اينترنتي در امان نيست


در میان
خبرها در میان خبرها سه پايگاه اطلاع‌رساني دولت
www.dolat.ir
www.sokhangoo.net
و www.spokesman.gov.ir
توسط فرد يا افرادي ناشناس هك شد.
شرکت امنيتي Secure Computing نسبت به انتشار ايميل‌هايي با موضوع المپيک که احتمالا حاوي نوعي نرم‌افزار مخرب به نام ورم استورم هستند ، هشدار داد. در میان
خبرها به فاصله کوتاهی پس از عبور تانک‌های ارتش روسیه از مرزهای گرجستان، وب‌سایت‌های دولتیِ گرجستان آماج حمله قرار گرفتند.
پس از آن تعدادی از سایت‌های کلیدی دولتی از کار افتادند و بر روی یکی از سایت‌ها نیز عکس رئیس جمهور گرجستان با عکس آدولف هیتلر جایگزین گردید.
«جنگ الکترونیکی صورت گرفته از سوی روسیه موجب شد تا بسیاری از سایت‌ها از جمله سایت وزارت امور خارجه گرجستان از کار بیفتند.» در میان
خبرها نفوذ به سایت ICANN توسط هکرهای...