عنوان(پرسشنامه میزان پایبندی باورهای دینی در نحوه تربیت و پرورش فرزندان)

پرسشنامه میزان پایبندی باورهای دینی در نحوه تربیت و پرورش فرزندان ,پرسشنامه میزان پایبندی باورهای دینی ,پرسشنامه,میزان پایبندی باورهای دینی در نحوه تربیت و پرورش فرزندانپرسشنامه میزان پایبندی باورهای دینی در نحوه تربیت و پرورش فرزندان|31011908|flh1447260|
هم اکنون فایل با مشخصه ی پرسشنامه میزان پایبندی باورهای دینی در نحوه تربیت و پرورش فرزندان وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود فایل کامل پرسشنامه میزان پایبندی باورهای دینی در نحوه تربیت و پرورش فرزندان
دارای 2 صفحه وبا فرمت ورد و قابل ویرایش می باشد.


اعتبار و روایی ابزار :

ابزار جمع آوری داده ها پرسشنامه 10 سوالی بوده است و برای کسب اعتبار و روایی آن ابتدا پرسشنامه را در بین 10 نفر از فرزندان بزهکار که سابقه بسیار روشنی در سرقت و دزدی و اعتیاد داشتند و در مقابل 10 نفر از فرزندانی که مسجدی بوده و از فعالان دائمی مساجد و عضو بسیج و در اغلب مراسم مذهبی در شهر و محله شرکت و در میان مردم شهره مذهبی بودن و بچه های مثبت داشتند اجرا گردید. و تفاوت پاسخ های آنان پس از تحلیل یافته ها با 81% نشان داده شد.

یعنی پرسشنامه اجرا شده در این تحقیق برای برآورد داده های فرضیه و نیز سوالات پرسشنامه 81% و از لحاظ آماری مطمئن برای اجرای این سوالات در میان فرزندان با باورهای دینی و با باورهای دینی ضعیف و بی اعتقاد تلقی می شود که در لابلای فصل سوم نیز به این موارد اشاره شده است.